Skip to main content

OSPA

Vabad töökohad

AS Eesti Varude Keskus (EVK) on riigile kuuluv strateegiline äriühing, mis vastutab hädaolukorra lahendamiseks, riigi varustuskindluse, riigi julgeoleku ja elanikkonna toimetuleku tagamiseks vajalike tegevusvarude ning taristu olemasolu ja kasutuselevõtu eest. Põhjalikum info ettevõtte kodulehel www.espa.ee

 

Ootame oma meeskonnaga liituma

FINANTSJUHTI

Finantsjuhina vastutad ettevõtte igapäevaste finantsprotsesside toimimise eest.

 

Sinu töö eesmärgiks on riigi tegevusvaru efektiivseks majandamiseks nõutavate tegevuste planeerimine, analüüsimine ja finantskontroll. Sa nõustad juhatust ettevõtte varade juhtimiseks vajalike mõistlike ja põhjendatud äri- ja arendusotsuste tegemisel. Sa töötad tihedas koostöös EVK varuvaldkondade juhtide, aga ka ettevõtte partnerite: ettevõtjate, asutuste ja rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Finantsjuhi peamisteks ülesanneteks on korraldada EVK finants- ja juhtimisarvestust ning raamatupidamist, tegeleda eelarve koostamise ja täitmise järelevalvega, hallata strateegiliste varude andmebaasi ning tegeleda valdkondlike finants- ja turuanalüüside koostamise ja nende juurutamisega.

 

Oled oodatud kandideerima, kui Sul on:

  • majanduse, rahanduse või ärikorralduse alane kõrgharidus;
  • organisatsiooni eelarve, äriprotsesside või lepinguliste suhete juhtimise kogemus;
  • teadmised finants- ja toormeturgudest, erinevatest finantsinstrumentidest ja äririskide juhtimisest;
  • kõrgtasemel eesti keele oskus ja saad edukalt hakkama inglisekeelses suhtluses.

 

Kasuks tuleb rahvusvahelise koostöö kogemus, algatusvõime, otsustusjulgus, analüütiline mõtlemine ning meeskonnatöö väärtustamine. Edukal kandidaadil on laitmatu taust, et töötada tundliku informatsiooniga.

 

Kui soovid töötada Riskijuht 2023 tiitliga pärjatud ettevõttes, siis kandideeri juba täna!

 

Palume saata CV  hiljemalt 1. detsembril 2023 e-posti aadressile info@espa.ee

Lisainfo: juhatuse liige Priit Enok, tel 66 00 900